Dobra placówka to po prostu taka, do której bardzo lubi się przychodzić. Jeżeli Twój maluch martwi się, że podczas choroby będzie musiał siedzieć w domu, jeżeli często i radośnie opowiada o swoim grupie, wychowawczyni, jeżeli widzisz, że to miejsce wpływa na niego pozytywnie – masz do czynienia z dobrym wyborem przedszkola. Kraków ma najlepsze z nich w całej Polsce, a jednym z nich jest przedszkolefairplay . Przedszkole w Krakowie jest dla malucha miejscem o niezwykłym znaczeniu. Można nawet powiedzieć, że to taka druga rodzina, której powierzamy dziecko. Właśnie tam stawia swoje pierwsze kroki na drodze rozwoju, swoje pierwsze kroki w coraz to bardziej dojrzalsze życie. Zastanów się na spokojnie, w jakim stopniu poniższe podane stwierdzenia pasują do przedszkola w Krakowie, w którym Twoje dziecko spędza lub ma spędzać ponad połowę dnia.

 

 

Gdzie są dobre przedszkola? Kraków i okolice.

 

  • Już ponad 80% dzieci w wieku 5 lat uczęszcza do różnego rodzaju przedszkoli. 5 lat wcześniej tylko połowa 5-latków miała tą przyjemność.
  • Już ponad 64% dzieci w wieku 4 lat objętych jest wychowaniem przedszkolnym.
  • jeszcze w roku 2005 było to nieco powyżej 40%.

 

Czym są dobre przedszkola? Kraków na pewno to wie.

 

Czym są dobre przedszkola? Kraków na pewno to wie i wie na pewno jakie miejsca są przyjazne dla naszych maluchów. Wybieraj je mądrze.